Keni harruar fjalëkalimin? / Rregjistrohu
Kyçuni
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto
Vendodhja
Zgjidhni vendodhjen tuaj
Shkarko Aplikacionet
Blog
Merr Informacionet me te fundit
Emri Juaj
Email Juaj
Email Juaj
Zona juaj e preferuar per te
blere Shtepi ne Tirane
View results
Lapraka (143 Votes)
5%
Don Bosko (227 Votes)
9%
Zogu i Zi (163 Votes)
6%
21 Dhjetori (422 Votes)
17%
Vasil Shanto (190 Votes)
7%
Komuna Parisit (315 Votes)
12%
Kodra e diellit (215 Votes)
8%
Fresku (177 Votes)
7%
Yzberisht (189 Votes)
7%
Kombinat (66 Votes)
2%
Kinostudio (54 Votes)
2%
Selvia/Medreseja (274 Votes)
11%
Total votes: 2435

APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE, Vlora

Adv
  •   Njoftimi  
  •   Info e Shitësit  
  •   Harta  
  •   Tregoja një Miku  
  •   Komente  
  •   Llogarit Kredinë  
Numri References: RF768833
Lokaliteti  
Shteti: Albania
Rrethi: Vlora
Adresa: rruga butrini prane hotel grandit
Kontakt: 692,565,164
Pershkrimi  
Titulli: APARTAMENT PER SHITJE NE SARANDE
Lloji prones: Shtepi
Tipi: 2+1
Siperfaqa: 120 m
Siperfaqa totale: 242 m
Çmimi m/2: € 450.00
Çmimi Total: € 110.00
Informacion i rendesishem  
Kati: 5
Viti ndertimit: 2012
Karakteristika Plus:
Sistem ngrohje
Pishine
Dhome Ndenje
Telefon
Sistem Alarmi
Oborr/Kopesht
Parket
E Mobiliuar
Zjarrfikse
Vaske
Ballkon
Aneks
Tarace
Website URL: www.albania-estate.com/sq/properties/sale/a
Pershkrimi: Papafingo luksoze per shitje ne Sarande Shqiperi. Kjo papafingo ndodhet ne rrugen e 5 ne Sarande dhe ka nje pamje fantastike te qytetit te Sarandes dhe te Gjirit te Sarandes. Papafingo vjen e mobiluar dhe ka nje soleto/verande qe vjen me kete apartament.
SARANDA REAL ESTATE
Data Rregjistrimit: 13.06.2013
Personal Address: http://www.shpi.al/agjensi-immobiliare/saranda-real-estate.html
Emri: SARANDA REAL ESTATE
Telefoni: +355 (692) 565-164
Website: www.albania-estate.com/en/properties/sale/a
Rreth Nesh: SHITJE BLERJE APARTAMENTESH NE SARANDE
Shteti: Albania
Qyteti: Vlora
ZIP code: ROMEO100
Adresa: RRUGA BUTRINTI PRANE HOTEL GRANDIT
Kontakto Shitesin
Name *
E-mail *
Phone
Message *
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Ju lutemi vendosni karakteret e rradhitura ne imazh.
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Message
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Ju lutemi vendosni karakteret e rradhitura ne imazh.
 
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja Vite/Muaj
Norma Interesit %
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Njoftimet që do të krahasohen
Nuk ka prona per tu krahasuar
Enter your report
Message *