Quantcast

10 "Amerikanizma" per te bere shtepin tuaj te jashtezakonshme.

12.10.2014
10 "Amerikanizma" per te bere shtepin tuaj te jashtezakonshme.

Doni qe shtepia juaj te jete e mrekullueshme?

Ja 10 "amerikanizma", te cilat do e bejne shtepin tuaj te jashtezakonshme. Amerikanet jane eksperta per te gjetur zgjidhje praktike dhe funksionale, por mbi te gjitha, jashtezakonisht te bukura, per shtepite e tyre.
Fale hapesirave te medha, sidomos shtepite ne periferi, mundesit qe te gjejme zgjidhje per te shfrytezuar te gjitha hapesirat jane te shumta si keto prsh:

1- Ndertoni nje rrjet ne vend te krevatit, do ju duket sikur jeni ne anije.


2- Doni te krijoni me shume hapesire ne shtepit tuaja? Ndoshta keni nje dhome dedikuar miqve, te cilen nuk dini se si ta shfrytezoni? Ja zgjidhja qe ben per ju.


3- Enderra juaj ka qene gjithmon te keni nje vend te fshehte per tu shkeputur nga njerezit? fshihuni mbas raftit te librave.


4- Ju pelqen te kaloni kohen me miqte tuaj? Ky eshte divani qe ben per ju.


5- Ja nje zgjidhje vertet komode per te pare televizor duke qene totalisht te shtrire ne divane.


6- Ne qofte se nuk dini si te shfrytezoni pjesen e fundit te shkalleve? Mundet ta beni nje kend te rehatshem per lexim.


7- Ose ta ktheni ne vendin ideal per te mbajtur librat.


8-Ose te luni hapa dollapa me femijet tuaj.


9- Te pastrosh dyshemen e shtepise tuaj, nuk do jete me e bezdisshme me ane te kesaj zgjidhje.


10- Per ta mbyllur, pse te mos ndertojme nje shtepi ne peme, duke i dhene tjeter pamje kopshtit tuaj?


Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto