Quantcast

10 gjëra që do ju bëjnë shtëpiakë perfekt

20.08.2014
Disa vëzhgimë të thjeshta por gjeniale që do ju kthejnë në shtëpiakë perfekt e do ju bëjnë të kurseni kohë falë një organizimi më të mirë të gjërave dhe të aktivitetit të përditshëm.  Me një pazar të përmbajtur dhe pak krijimtari ja sesi të përdorni sa më mirë hapsirën dhe burimet e shtëpisë.

Organizoni hapsirat në mënyrë që të keni gjithçka afër dhe gati për ta marrë.Përdorni magnetet për thikat në kuzhinë.Krijoni hapsirë dhe sistemoni edhe në brendësi të kabineteve e sirtareve.Një ide e leverdisshme për të zgjidhur problemin e kapakëve.Krijo rregull.Mbaj gjithçka në afërsi.Sistemo hapsirat duke shfrytëzuar muret.Mbaj afër të gjitha gjërat që përdor shpesh.Thekso zgjuarsinë.Përdor fantazinë.


Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto