Quantcast

14 pishina të cilat duhet provuar të paktën një herë në jetë.

28.08.2014
Edhe pse pushimet pothuaj kaluan, vera vazhdon dhe ku ka më mirë se të mendosh një vend perferkt ku të bësh një zhytje freskuese? Ju sjellim disa imazhe të pishinave më të sygjeruara në botë, ku duhet bërë një zhytje të paktën një herë në jetë.

Pishina e hotel Marina ne Singapor


hotel Laucaja, Fixhi


Hotel "4 seasons" ne Tanzani


Pishine ne Indi


Hotel Amangiri, Utah SHBA


Hotel Nam Hai ne Vietnam


Kopshtet e varura ne Ubud, Indonezi


Resort Huvafen Fushi ne Maldives


Pishine ne katin e fundit te hotel Fantastiko ne Rio de Janeiro


Pishine e krijuar ne llaven e vullkanit ne Hawai


Pishine ne hotel Libraria ne Tailande


Pishina me e madhe ne bote (250 milion litra uje) ne hotel "San Alfonso del mar" ne Kili


pishine ne hotel ne Tibet


Kati i fundit i Hotel Viceroy ne Miami, ku mund te shikosh nje pamje te mrekullueshme te qytetit

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto