Quantcast

Apartamenti më i shtrenjtë në New York, 100 mln dollarë

21.01.2015


Pamja nga katet 89 dhe 90 mbi Central Park “nuk ka çmim”, ose më saktë ka një çmim tepër të lartë . Ajo kushton 100 milionë, një ekuilvalente me 86 milionë euro. Një shtëpi tepër madhështore, me çmimin më të shtrenjtë ndonjëherë.

Rekordi i mëparshëm i përkiste Ekaterina Rybolovleva, vjaza e manjatit rus Dimitry Rybolovlev, që kushtonte 88 milionë dollarë, dhe ndodhej në “15 Central Park West”, një nga rezidencat më prestigjoze në qytet.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto