Arkitekti yne do te jete gjithmone prane jush!

20.12.2014
Sherbimet qe ai ofron:

- Konsulte te pergjithshme e te vecante

- Degjon deshirat dhe mendimet tuaja dhe u jep jete me profesionalizmin e vet plot fantazi.

Variantet dhe mjundesite qe ai paraqet do te ndalen vetem atehere kur ju keni mbetur te

kenaqur

- Projektim i viles suaj te ardhshme

- Permiresim i asaj ekzistuese (vile, shtepi, apartament, lokal).

- Arredim per shtepine tuaj

- Arredim per lokalin tuaj I cdo natyre qofte

- Arredim I zyres apo I njeres prej dhomave tuaja

- Sistemim funksional dhe pershtatje e kopshtit tuaj per te patur harmonine me te plote me

shtepine dhe kerkesat tuaja.

- Konsulte konkrete per lyerjen e shtepise, kombinimin e ngjyrave

- Rigjenerim, rijetezim, vitalizim i ambienteve te vjetra.

Disa Nga Punimet


Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto