Quantcast

Jannifer Lopez, e pakalueshme ne tregun e imobiliareve!

03.06.2013
Jennifer Lopez: e pakalueshme edhe ne tregun e imobiliareve.

Hamptons, dihet qe eshte zona me ekskluzive e banoreve te New Jorkut. Qe te blesh nje prone ose te marresh nje te tille me qera ne ate zone eshte nje shenje qe te ben te dukesh nga te tjeret.
Prandaj nuk duhette na bej pershtypje qe ajo, e cila eshte quajtur si gruaja me e fuqishme ne nivel nderkombetar, e cila mbeshtet te nje pasuri prej 200 milion dollaresh, ka vendosur qe te blej nje vile pikerisht ne kete zone. PO flasim pikerisht per Jennifer Lopez.

Kengetarja, aktorja, producentja me origjine Portorikane, te cilen revista Forbes e ka cilesuar vitin e shkuar si personinazhin e spektaklit me me shume influenc ne bote. Ka vendosur qe te blej nje rezidenc te mrekullueshme afer detit. Duke derdhur shifren e majme prej 10 milion dollaresh. Vila eshte shume afer detit dhe ky faktor do kete kushtezuar me siguri zgjedhjen e J.Lo, e cila e adhuron momentet kur feijet e saj binjak Max dhe Emme, luajne ne plazh.

Vila e blre nga Jennifer Lopez, e cila jepejme qera vetem per sezonin me nje shifer pre 425 mij dollaresh. Ka tet dhoma gjumi, normalisht pishine, sauna dhe banjo turke. Gjithashtu ka edhe nje mini teater te brendshem dhe kopshtin e mrekullueshem qe e rrethon te gjith vilen e saj. Shtepia eshte e pozicionuar ne menyre te tille qe te jete e mbrojtur ne menyre te tille qe te ruaj privatesin e vet dhe te familjes se saj.

Ndersa ne ditet e meperparshme Marc Anthony, babai i binjakeve dhe ish bashkeshorti i Jenniferit, la dhene bashkepunimin e tij ne rritjen e pasuris se patundshme per familjen, duke blere nje vile ne Californi per shifren e 2,5 milion dollaresh, nje shifer qe nuk eshte asgje perpara asaj qe ka shpenzuar J.Lo/

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto