Quantcast

Në shtëpinë e Mrs. Doubtfire

19.08.2014
Është shpallur rifilmimi i filmi të famshëm "Mrs. Doubtfire."

Filmi, i cili ka si protagonist LEGJENDËN ROBIN WILLIAMS, i cili për tju riafruar së shoqes dhe fëmijëve në një periudhë krize, u vesh me rrobat e një dadoje shtëpiake, është xhiruar në 1993 dhe fiton çmimin oskar për truket më të mira në 1994. Historia zhvillohet kryesisht në brendësi të shtëpisë në San Francisco, dhe është pikërisht aty ku po ju çojmë.

Shtëpia gjendet në San Francisco dhe pas filmit u ble në vitin 1997 për shumën e 1.395.000 dollar.
Falë revistës online të qytetit të San Francisco-s ne mund tju sjellim pamjet e brendshme të shtëpisë set të filmi. Përveç disa rregullimeve që nuk shfaqen në film, shtëpia është praktikisht identike me atë të xhiruar në film.Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto