Quantcast

Open Day House

08.04.2015
Nje e premte ndryshe parashikohet te jete kjo e kesaj fundjave. Vila misterioze ne rrugen e Durresit hap dyert per nje Open Day House, ku me profesioniste te ndryshme te fushes do te shohim se si do te marr jete kjo vile. Foto te cilat ne menyre me te mire do t’I japin nje ndihme imagjinates per te kuptuar se si do te jete kjo vile.
Nje vile e vitit 1927, me nje stil tipik Italian, qe I reziston dhe I pershatet cdo kohe, do te kthehet ne objektin ideal te nje institucioni, apo selia e nje biznesi.
Rruga drejt shtepise suaj fillon nga ne. 
Kjo vile e gjendur ne nje nga pozicionet me atraktive te Tiranes ofron siperfaqe te konsiderueshme dhe ka nje ndertim te kompozuar ne 3 kate,1 oborr karakteristik Tiranas,2 veranda te bollshme rikreative. Ambjenti prej 480 m2 mund te shfrytezohet nga qirramares te mundshem si per institucione ashtu edhe per biznese komerciale.
 
Vendodhja,vizibiliteti i larte si dhe aksesi i menjehershem,jane nje vlere e shtuar e kesaj prone. Data : 10.04.2015 
Orari : 18:00 
Adresa : Kryqezimi i Rr:se Durresit me Kont Urani
Ju presim te vezhgojme se si e shkuara takohet me te ardhmen per te krijuar nje perfeksion. 
Eja dhe ti dhe kalo nje dite ndryshe!

 

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto