Quantcast

Shtëpitë më të veçanta në botë

11.07.2013
Fantazia e njeriu nuk njeh kufi dhe falë kësaj fantazie, edhe arritjet në fushën e arkitekturës ndonjëherë kapërcejnë çdo limit.

Ky është shembulli se fantazia, bashkua me teknologjinë e avancuar, mund të krijojnë arritje të pashembullta për nga bukuria dhe funksionaliteti i tyre.

Në një koleksion të shtëpive më të rralla të botës, revista “Architecture Now!” na dhuroi këto pamje fantastike.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto