Quantcast

Mobileri Proda

RF693645
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Prane Ish Expozita Sot
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Mobileri Proda
35569206083
Κατάσταση
Καινούργιο
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Cilësia e lartë e mobiljeve, ndërthurja e klasikes me modernen dhe porositë sipas gustove dhe përmasave të ambientit tuaj mund të gjenden në një mobileri të vetme në Tiranë. Mobilje të standardeve Europiane me garanci 10-vjeçare dhe me materialet më cilësore në treg gjenden në mobileri PRODA pranë ish-ekspozitës Shqipëria Sot. Arredimi i çdo ambjenti sipas gustove të klientit ndërthurur dhe sugjerimet e ekspertëve për kombinimin e ngjyrave realizohet brenda pak ditësh nga mobileri PRODA. Përveç përzgjedhjes në mobiljeve në sallonin e firmës, klinetët mund të porosinin mobije edhe sipas katalogjeve, të cilat prodhohen transportohen dhe montohen në ambietet e shtëpive tuaja në një kohë rekord. Administratorja e firmës PRODA tregon eksperiencën 12 vjeçarë në treg, bashkëpunimin me firmën më të madhe të prodhimit të mobiljeve në Greqi si dhe përbërjen e materialeve dhe drurit që përdoret për prodhimin e tyre.
  • : 5
  • : 1
 • 9098 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση