Quantcast

2+1+2WC+2Bllk (128 m2) tek Mozaiku (Zone Perfekte), Ενοικίαση

€ 280,00 / Ανά μήνα
 • 2123 μ
RF164280
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Mozaiku - Rr. Naim Frasheri
0674749032
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
2+1+2WC+2Bllk (128 m2) tek Mozaiku (Zone Perfekte)
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
123 μ
Μέγεθος αυλής
128 μ
Μπάνια
2
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Me Qera 2+1+2WC+2Ballkone (128 m2) tek Mozaiku (Rr. Naim Frasheri - Paralel me Rr. e Ambasadave) Super Zone me Mundesi Parkimi, Orientim Perfekt dhe e Sigurte | Apartament me Hapesire te Madhe dhe Planimetri te Rregullt | Mobilim Cilesor dhe te Gjitha Pajisjet Funksionale | Ndricim Gjate Gjithe Dites | Shtruar me Pllake | Dritare Dopio Xham me Grila (Izolim Akustik) | Soxhorno me TV dhe Kend Komod | Kundrabufe e Re | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | 2 Ballkone | Tualetet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q1281

Te dhenat e ndarjes:

- 1 soxhorno
- 1 kuzhine me vete
- 2 dhome gjumi
- 2 tualete
- 1 korridor
- 2 ballkone
- 1 Ambient Studimi

- SIP BRUTO : 128 m2
- SIP . PERBASHKET : 5 m2
- SIP NETO : 123 m2
- Kati 6 ( Tarraca e Izoluar)

Karakteristika:

- Apartament NE SUPER ZONE
- Afer me 21shin & Rrugen e Kavajes & Rrugen e Ambasadave
- Shume e sigurte si Vendndodhje: Prane Ambasadave dhe Mozaikut te Tiranes

- Hapsire e Madhe
- Mobilim I Ri( Krevate & Dysheke, Kendi I Soxhornos. & Kontrabufeja - Aspirator, Pianure)
- E Mobiluar dhe me te gjitha pajisjet funksionale

SOXHORNO:

- Kompletuar me Kend ndenje te madh & TV
- Hapsire e Madhe
- Dritare Dopio Xham

KUZHINA:

- Me Kontrabufe te Re
- E vecuar nga Soxhorno
- Pajisur me Frigoriger " LG"
- Pajisur me Mikrovale
- Aspirator / Pianure

DHOMAT E GJUMIT:

- Te dyja dhomat me dalje ne Ballkon
- Dhoma me Hapsire
- Dhoma e ciftit me Tualet personal
- Dhomat e Kompeltuara me Krevate / Dysheke dhe Dollape

TUALETET:

- Shume mire te mbajtura
- Hidrosanitaret funksionale dhe ne gjendje te mire

( CDO SHERBIM AFER : Market,dyqane,lokale,spitale,)

- Instalime Elektrike te reja Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja cilesore

- Facilietet afer
- Super Akses me Transport Publik

Cmimi: 280 Euro ( 35,000 Leke/Muaj )

Paradhenie, Garanci me Pronarin: 1.5 Muaj

Tel ose Whatsapp: 0674749032
  • : 0
  • : 0
 • 144 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση