Quantcast

Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&, Ενοικίαση

€ 300,00 / Ανά μήνα
 • 160 μ
RF124406
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Διεύθυνση
Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe"
0694370227
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
60 μ
Μέγεθος αυλής
60 μ
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në katin e katërt (jo i fundit) të një pallati ekzistues, i lokalizuar në afërsi te “Shkolla Kuqe”. Ka me pak se 2 vjet që apartamenti është rikonstruktuar totalisht, duke u ripropozuar me një tjetër organizim hapësinor.
Hyrja në apartament të orjenton drejt zonës së ditës me divan komodë, ambjent gatimi te ndricuar natyralisht dhe ambjent ngrënie të ndërthurur në menyrë harmonike. Dhoma e gjumit me krevat matrimonial dhe dollap të madh ofron hapësira komode dhe funksionale. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, gabine dushi, hidro-sanitare cilësore.
Të gjitha ambjentet janë të mobiluara me shije dhe ne harmoni me njëra-tjetrën.
Orjentimi drejt Jug-ut i jep apartamentit një vlerë të shtuar duke gëzuar dritën natyrale përgjate harkut ditor.
Dhurojini vetes dhe familjes suaj një jetesë komode në këtë apartament të dashur dhe familjar. Nxitoni për një vizitë në pronë!
Na kontaktoni: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • : 0
  • : 0
 • 82 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση