Quantcast

Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu, Ενοικίαση

€ 350,00 / Ανά μήνα
 • 180 μ
RF140379
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara"
0694370227
Τίτλος
Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
80 μ
Μέγεθος αυλής
80 μ
Κατασκευάστηκε
2017
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartament 1+1 me QIRA totalisht i mobiluar

Shijoni Tiranën nga një tjetër dimension: zgjidhni të jetoni në një apartament pjesë të një rezidence të projektuar nga arkitekti me famë botërore Daniel Libeskind. Eksperienca do të jetë unike!

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në Kompleksin “Magnet”, një kompleks rezidencial plot dritë dhe hapësira, arkitekturë moderne dhe standarte të larta bashkëjetese.
Apartamenti propozohet totalisht mobiluar: një korridor hyrës të orienton drejt sallës në të cilën shkrihen harmonikisht këndi i ndenjes, këndi i gatimit (me lavastovilje) dhe ngrënia. Nga salla kemi akses ne një ballkon i cili shoqëron në menyrë organike të gjithë gjatesinë e apartamentit. Dhoma e gjumit matrimoniale ofron hapësirën e nevojshme dhe është e ndricuar nga një vetratë me akses në ballkon. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, me pllaka dhe hidro-sanitare të përzgjedhura.
Hapësirat në korridor propozohen të mobiluara me dollapë garderobë dhe lavatrice.
Propozojeni këtë pronë edhe tek miqtë tuaj të huaj që do të jetojnë në Tiranë për një ose me shumë vjet.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: ☎️0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • : 0
  • : 0
 • 24 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση