Quantcast

Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA, Ενοικίαση

€ 350,00 / Ανά μήνα
 • 2130 μ
RF819116
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Liqeni i Thate
0694098578
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
130 μ
Μέγεθος αυλής
130 μ
Κατασκευάστηκε
2017
Μπάνια
2
Όχι
Γκαράζ
Ναι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në një pallat me punime cilësore, në një zonë të qetë, shumë pranë Liqenit Artificial.
Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt me hapësira dhe sipërfaqe të bollshme,
Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor të madh hyrës, zona living, ngrënies dhe gatimit gërshetohen bukur dhe plotësohen edhe nga aksesi në një ballkon me pamje nga Perëndimi. Zona e natës përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet personal, dhoma e femijëve dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ka mobilim të ri.
Parkim i lire poshtë pallatit.

Na kontaktoni për një vivitë në pronë: 0694098578
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • : 0
  • : 0
 • 213 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση