Quantcast

Apartament 3+1 me qira pranë Rezidencës "Kodr, Ενοικίαση

€ 500,00 / Ανά μήνα
 • 2130 μ
RF683378
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Kodra e Diellit
0696092993
Τίτλος
Apartament 3+1 me qira pranë Rezidencës "Kodr
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Κατάσταση
Καινούργιο
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
€ 4,00
Τετραγωνικά μέτρα
130 μ
Μέγεθος αυλής
130 μ
Μπάνια
2
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartament 3+1 me qira pranë Rezidencës "Kodra e Diellit" Apartamenti ndodhet në qendër te Rezidencës "Kodra e Diellit" dhe është në katin e parë të banimit. Apartamenti është i përbërë nga 3 dhoma (dy prej të cilave dhoma gjumi dhe njëra në funksionin e studios), një dhome ndenieje (e cila ka dy mjedise: ndenien dhe ngrënien) si dhe pjesën e gatimit (e cila ndahet nga dy të parat nga nje bibliotekë komunikuese për të lejuar depërtimin e ndriçimit. Gjithashtu apartamenti është i pajisur me dy banja (njëra nga te cilat në dhomën e gjumit matrimoniale dhe tjetra në hyrje të shtëpisë. Kjo e dyta paraprihet nga një parabanjë, e pajisur me rafte që shërbejnë për veshjet e stinëve të tjera si dhe për materiale të ndryshme shtëpiake. Çdo dhomë është e pajisur me mobilim të mjaftueshëm për një familje me fëmijë. Dhoma që shërben si studio mund te përshtatet edhe si një dhomë e vogël gjumi, në rast se do të nevojitet. Shtëpia është shumë mirë e ndiçuar dhe e pajisur me sistem ngrohjeje qëndrore, i cili është vetëm elektrik. Gjithashtu apartamenti ka edhe nje vendparkimi të mbuluar. Pagesa mujore e mirëmbajtjes është rreth 40 euro në muaj dhe ajo përfshin : gjelbërimin, shërbimin e sigurisë, mirëmbajtjes së mjediseve të përbashkëta, etj. Poshtë tij është një lokal familjar, me një kënd lojrash për fëmijë. Apartamenti dhe gjithë shkalla ku ai ndodhet ka montuar një filtër uji në hyrje, i cili e pastron ujin nga ngarkesat. Në Rezidencë ofrohen shërbime mbështetëse të tilla si: supermarket, pishina (verore dhe dimërore), fitness, sallon bukurie, farmaci, fusha sportive, etj.
Çmimi 550 euro/muaj
  • : 0
  • : 0
 • 196 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση