Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) , Ενοικίαση

€ 260,00 / Ανά μήνα
 • 191 μ
RF113890
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Fusha e Aviacionit - Parku
0684780043
Τίτλος
Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku)
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
91 μ
Μέγεθος αυλής
91 μ
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Jepet me Qera Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Shtruar me Pllake Cilesore | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Mure te Sapo Lyera | Set Kolltuqesh + TV Plazma | Kuzhine me Kundrabufe Druri | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Lagje e Qete | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale / te Reja

Q946

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno + Kuzhine
- 2 Dhome gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Depo
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- APARTAMETENT 2+1 F.Avicaionit
- 91 m2
- Kati 8
- Me Ashensor
- Me *SUPER * ndricim gjate gjithe kohes
- Me Mobilim CILESOR
- Me dritare dopio xham
- Orientimi : L - J - P
- Sistem ndricimi i avancuar
- lagje sigurte dhe e qete
- I Sapo Lyer me Bojera Cilesore
- Dhoma e Gjumit te kompletuara

SOXHORNO:

- Me set kolltuqesh
- Me TV Plazem LG
- Me SUPER Ndricim Gjate Gjithe Kohes + dritare dopio xham
- Muret E sapo Lyer Me Panorama
- Me panorama + Tapet + Perde
- Me pllake cilesore
- Hapesire e Madhe
- TERMOIZOLIM & HIDROIZOLIM

KUZHINA:

- Me Kondrabufe Druri
- Me Aspirator + Furre + Frigorifer SAMSUNG
- Me ndricim te larte Gjate Gjithe Kohes
- Me tavoline ngrenje + 4 karrike

DHOMA GJUMIT 1:

- Me 2 krevat tek Te Ri+ dollap rrobash druri te Ri
- Me SUPER ndricim + dritare dopio xham + Grila + Perde
- Me pllake Cilesore

DHOMA E GJUMIT 2:

- Me 2 Krevat Tek + Dollap rrobash
- Me Super ndricim gjate gjithe kohes
- Me dritare dopio xham + Perde
- Dollap rrobash te Ri
- Me pllake Cilesore

1 TUALET:

- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush Leov
- Aspirator
- Me Lavatrice candy

1 DEPO

1 KORRIDOR

Cmimi: 260 Euro ose 32,000 Leke

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0684780043
  • : 0
  • : 0
 • 127 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση