JEPET ME QERA AP 2+1 PRANE MINISTRISE SE JASHTME, Ενοικίαση

€ 350,00 / Ανά μήνα
 • 80 μ
RF236085
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
PRANE MINISTRISE SE JASHTME
0694273672
Τίτλος
JEPET ME QERA AP 2+1 PRANE MINISTRISE SE JASHTME
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
80 μ
Μέγεθος αυλής
80 μ
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Jepet me QERA apartament 2+1 i mobiluar prane MINISTRISE SE JASHTME.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire,ndodhet ne nje pallat para viteve 90.( PA ASHENSOR )
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 DHOMA GJUMI,1 TUALETE,1 GUZHINE +DHOME NDENJIE, BALLKONE dhe eshte i arreduar ne meyre moderne me te gjitha orendite e nevojshme.
Siperfaqja eshte 80m2.
Cmimi i QERASE eshte 350 euro ne MUAJ.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
  • : 0
  • : 0
 • 114 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση