JEPET ME QERA AP 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT, Ενοικίαση

€ 350,00 / Ανά μήνα
 • 100 μ
RF963177
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
TE LULISHTJA E KOMUNES SE PARISIT
0694273672
Τίτλος
JEPET ME QERA AP 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Τετραγωνικά μέτρα
100 μ
Μέγεθος αυλής
100 μ
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Jepet me QERA apartament 2+1prane LULISHTES,KOMUNA E PARISIT.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire,ndodhet ne nje pallat te ri.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 DHOMA GJUMI,1 TUALETE,1 GUZHINE +DHOME NDENJIE, BALLKONE.
Apartamenti eshte i pamobiluar.
Siperfaqja eshte 100m2.
Cmimi i QERASE eshte 350 euro ne MUAJ.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
  • : 0
  • : 0
 • 126 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση