Quantcast

Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don, Ενοικίαση

€ 400,00 / Ανά μήνα
 • 175 μ
RF770902
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Don Bosko, perballe Vizion plus
0696092993
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Κατάσταση
Καινούργιο
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
€ 400,00
Τετραγωνικά μέτρα
75 μ
Μέγεθος αυλής
75 μ
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballe “Vizion Plus”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, nje depo te vogel, korridor dhe një ballkon rreth e përqark apartamentit. Ndodhet në katin e IX-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, I shtruar me parket dhe cdo dhomë është epajisur me kondicioner. Ofrohet edhe parkim në godinë.
Çmimi 400 euro/muaj
https://www.eliteproperties.al/property/3137/jepet-me-qira-apartament-1-1-n%C3%AB-fillim-t%C3%AB-rr-don-bosko?type=To%20rent
  • : 0
  • : 0
 • 586 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση