Quantcast

Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi, Ενοικίαση

€ 700,00 / Ανά μήνα
 • 2100 μ
RF212395
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga Fortuzi, prane Qendres
0696092993
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Κατάσταση
Καινούργιο
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
€ 7,00
Τετραγωνικά μέτρα
100 μ
Μέγεθος αυλής
100 μ
Μπάνια
2
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Super apartament 2+1 I dizenjuar me arkitekt në rrugën “Fortuzi”
Jepet apartament me qera në një pallat të vogël të ri I pajisur me ashensor, me sipërfaqe 100 m2, në rrugën “Fortuzi”, pranë bulevardit “Zogu I Parë”.
Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake.
Ndodhet në katin e III-të të objektir, I cili ka dhe një oborr personal I shfrytëzueshëm nga banorët. Cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj.
Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë.
Karakteristikat:
Dhomë ndenje + ngrënie
Dy dhoma gjumi
Dy tualete
Dy ballkone, ku njëri shërben si lavanderi.
Një korridor
Apartamenti ka sistem chiller ngrohje-frohje në të gjitha hapësirat.
Ndricim natyral I bollshëm për shkak të orientimit shumë të mirë. Instalimet elektrike dhe hidraulike shumë cilësore. Ofrohet dhe parkim në zonë pranë objektit.
Cmimi 700 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3143/super-apartament-2-1-i-dizenjuar-me-arkitekt-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-fortuzi?type=To%20rent
  • : 0
  • : 0
 • 917 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση