Quantcast

Vile me Qira ne Sauk., Ενοικίαση

€ 1.200,00 / Ανά μήνα
 • 5240 μ
RF965438
Τοποθεσία
Διεύθυνση
rruga hasan banja 2
00355694602086
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Vile me Qira ne Sauk.
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Κατάσταση
Καινούργιο
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Εταιρικό
Τετραγωνικά μέτρα
240 μ
Μέγεθος αυλής
240 μ
Κατασκευάστηκε
2016
Μπάνια
5
Όχι
Γκαράζ
Ναι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Vile per Qera ne Sauk afer Akademis Policis, vetem 5 min nga qendra dhe 5 min nga TEG.
E sapondertuar, me cilesi dhe perkujdesje te vecante duke i kushtuar rendesi cdo detaji.

Vila ndodhet ne nje zone shum te qete , me pamje te hapur dhe bukur perpara,nje zone e zhvilluar kohet e fundit. Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire.

Ka nje siperfaqe prej 120m2 per kate ndertim + 300m2 oborr.
Ka strukture kater kateshe: Kati perdhe perbehet nga dy poste parkimi. Kati i pare perbehet nga soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kati i dyte perbehet nga soxhorno,2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkone. Kati i trete perbehet nga soxhorno, dy dhoma gjumi nje tualet, depo dhe ballkon.
Kati i dyte ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet,katet e tjera mobilohen sipas kerkeses te klientit

Vila eshte e shtruar me parket. Ka te instaluar sistem ngrohje Pelet
Vila eshte e pajisur me system kamera, porte te madhe me telekomande etj.
Jepet per banim dhe aktivitete biznesi te ndryshme qe nevojiten ne kete zone.
Mund te jepet me qira e giith vila me 1100€ ne muaj ose cdo kat i ndare!
Per info te cmimit te cdo kati te ndare na telefononi ose Email.

Per me shume info ‭+41 75 413 96 44‬
Mail: [email protected]
Per vizita : +355 69 460 2086
  • : 4.5
  • : 6
 • 4984 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση