Quantcast

Apartament 1+1 te Kompleksi Home-Plan,afer 21-shit, Πώληση

€ 81.100,00
 • 169,3 μ
RF480088
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Διεύθυνση
Kompleksi Home-Plan,afer 21-Dhjetorit
0694370227
Τίτλος
Apartament 1+1 te Kompleksi Home-Plan,afer 21-shit
Ακίνητο για
Πώληση
€ 1.000,00
Τετραγωνικά μέτρα
69,3 μ
Μέγεθος αυλής
81,1 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Καινούργιο
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Κατασκευάστηκε
2014
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në katin e 9-të në objektin “Eagle in flight” projektuar nga arkitekti me fame botërore Daniel Libeskind.Ky objekt është pjesë e kompleksit ”Home Plan”, projekti i të cilit tejkalon konceptin e rezidencës tradicionale duke dhënë dritë, hapësirë dhe individualitet banorëve të saj.
Organizimi: korridor hyrës dhe shpërndarës, zona e ditës me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies,e ndricuar nga një vetrate e madhe e ballkonit frances, dhomë gjumi me hapësirë te bollshme, tualet me dritare totalisht i plotësuar nga pllaka dhe hidro-sanitare moderne.
Vlera të shtuara: fasada dhe dritare termike për kushte optimale të temperaturës së brendshme në apartament, sistemime dhe hapësira të gjelbëruara, ujë 24 orë, miëmbajtje të ambjenteve të përbashkëta dhe komunitet i përzgjedhur.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
  • : 0
  • : 0
 • 93 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση