Apartament 2+1,96m2,55000,Fresku,, Πώληση

€ 55.000,00
 • 196 μ
RF429875
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga e Dajtit, Fresku.
0696888810
Τίτλος
Apartament 2+1,96m2,55000,Fresku,
Ακίνητο για
Πώληση
€ 572,00
Τετραγωνικά μέτρα
96 μ
Μέγεθος αυλής
96 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Καινούργιο
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, të një pallati të ri.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, korridor, ballkon si dhe një tualet.
Apartamenti ka organizim shumë të rregullt dhe me orientim Perëndim, cka bën të jetë i ndricuar natyralisht.
Sipërfaqja e apartamentit është 96 m2, në proçes hipotekimi.
Cmimi 572 Euro/m2, total 55.000 Euro.
  • : 0
  • : 0
 • 276 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση