Quantcast

Apartament 2+1 Don Bosko, Πώληση

€ 75.530,00
 • 191 μ
RF922056
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Don Bosko
0686511111
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Apartament 2+1 Don Bosko
Ακίνητο για
Πώληση
€ 830,00
Τετραγωνικά μέτρα
91 μ
Μέγεθος αυλής
91 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Καινούργιο
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Κατασκευάστηκε
2019
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
{|al|}Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banimi me orientim lindie, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike, ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko.
Kompleksit i eshte dhene shume rendesi tek ambientet e perbashketa dhe gjelberimit, si planimetri shume te rregullta dhe me orientime shume te deshiruara per banim. I konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane.
Apartamenti disponon siperfaqe totale: 91 m2. Apartamenti ka 1 sallon, 2 dhomi gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punimet teper cilesore si: aplikimi i fasades se ventiluar dhe vetratat termike, lejojne hyrjen e diellit dhe ajrit se bashku me pamjen e bukur qe ofron kompleksi, dhe me nje izolim shume te mire akustik.
Vetem 10 minuta larg Qendres, 15 minuta larg Liqenit Artificial dhe 30 minuta larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
  • : 0
  • : 0
 • 105 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση