Quantcast

Apartament 2+1 Gjiri Lalzit, Πώληση

€ 51.630,00
 • 177 μ
RF187750
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Durresit
Level 2
Durrës
Διεύθυνση
Gjiri Lalzit
0686511111
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Apartament 2+1 Gjiri Lalzit
Ακίνητο για
Πώληση
€ 670,00
Τετραγωνικά μέτρα
77 μ
Μέγεθος αυλής
77 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Καινούργιο
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Ναι
Όχι
Κατασκευάστηκε
2019
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
{|al|}Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 77.06 m2 tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Fshati turistik Lura është i vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është i vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Vetëm 42km nga Tirana dhe 22km nga Durrësi. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Deti është shumë i qetë dhe i paster.Keto vila për shitje tek Gjiri Lalzit, Shqipëri, zëne një pozitë fantastike në Rivieren Shqipëtare, pikërisht në qendër të bukurisë natyrore të paprishur te Gjiri Lalzit. Klima mesdhetare me më shumë se 2000 orë me diell në vit e bën këtë vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve të shumta për një shtëpi të dytë relaksuese.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
  • : 0
  • : 0
 • 145 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση