Quantcast

Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap, Πώληση

€ 315.600,00
 • 2145,7 μ
RF372769
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga Kristo Luarasi
0699947554
Τίτλος
Kompleksi me i mire te Liqeni, vjen me super ap
Ακίνητο για
Πώληση
€ 1.800,00
Τετραγωνικά μέτρα
145,7 μ
Μέγεθος αυλής
175,3 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Μπάνια
2
Ναι
Γκαράζ
Ναι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Shitet apartament shume prane Liqenit, Rruga Kristo Luarasi, zona me e mire dhe me e kerkuar ne Tirane.
Kompleksi ka nje pamje fantastike te tij dhe te zonave perreth.

Apartamenti eshte i tipit 3+1.
Siperfaqja totale e tij eshte 175.3 m2, me siperfaqe banimi 145.7 m2, sip te perbashket 29.6 m2.

Cmimi eshte 1800Euro/m2.

Ka edhe nje verande me siperfaqe 35.7 m2, me cmim 1000Euro/m2.

Ndodhet ne katin 12, kulla A.

Hapesira te bollshme, te sigurta dhe te qeta e karakterizojne kete kompleks.
Gjelberim dhe natyre te mrekullueshme ju sjellin prane keto ambiente.

Jeni te mirepritur te beni nje vizite ne kompleks.
Per cdo informacion tjeter shtese mund te kontaktoni ne 0699947554 dhe 0697264350.

  • : 0
  • : 0
 • 153 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση