Quantcast

Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri, Πώληση

€ 90.000,00
 • 1100 μ
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga Myslym Shyri
0693588271
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Okazion apartament 2+1 Shitje ne Myslym Shyri
Ακίνητο για
Πώληση
€ 900,00
Τετραγωνικά μέτρα
100 μ
Μέγεθος αυλής
100 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Apartamenti eshte i tipit 2+1
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 ne te cilen mireorganizohen ne hapesira te bollshme 2 dhoma gjumi , 1
dhome ndenieje + ngrenie, koridor lidhes , ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje
arredim bashkohor dhe komod. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe eshte i pasur me
hipoteke. Ofrohet pamje nga rruga kryesore Myslym Shyr. Duke qene se ndodhet ne njerin prej kateve
me te larte te pallatit,i rrethuar me dritare dhe ballkon , apartamenti gezon drite natyrale gjate gjithe
dites. I ndodhur ne nje nga zonat kyce te Tiranes apartamenti esnte nje mundesi per mos tu humbur.
Cmimi i ofruar 90000 EURO . Kontakto 0693588271. Jeni te mirepritur
  • : 4.6
  • : 9
 • 10794 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση