Quantcast

Okazion Apartamente tek ambasada USA , Πώληση

€ 109.000,00
 • 178 μ
RF988610
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga kavajes tek Ambasada USA
004915209445794
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Okazion Apartamente tek ambasada USA
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
78 μ
Μέγεθος αυλής
78 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Κατασκευάστηκε
2010
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per bisnese Ai qendent ne nje nder zonat me te sigurata dhe me te pastra midis ambasades USA dhe universitetit Luarasi .
Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qera 300 euro ne muaj blersi i ri mund te vendose te vazhdoje kontraten e qerase ose jo ..

Objekti eshte i paisur me certifikate pronsie ( hipoteke)
E vetmja arsue per shitjen e tije eshte Emigrimi
  • : 0
  • : 0
 • 2182 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση