Quantcast

Okazion vile 2 kateshe ne shitje afer qendres, Πώληση

€ 150.000,00
 • 150 μ
RF101156
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Rruga Thanas Ziko
0673333381
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Okazion vile 2 kateshe ne shitje afer qendres
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
150 μ
Μέγεθος αυλής
250 μ
Όχι
Βίλα
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Vila shtrihet ne truall prej 100 m2, ku siperfaqja totale e ndertimit eshte 150 m2.
Ne te hyre te prones do te gjeni nje oborr te vogel, ne te cilin mund te kaloni pasditet tuaja si dhe per te luajtur femijet.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku:
-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome gatim-ngrenje e vecuar, banjo dhe korridor
-ne katin e siperm do te gjeni 2 dhoma gjumi dhe ballkon.
Shtepia ofrohet me te gjitha pajisjet dhe mobiljet qe shihni ne foto.
Ato jane pothuajse te reja, cilesore dhe ne stil bashkohor.
Gjithashtu ne cmim perfitoni punimet e brendshme dhe te jashtme te viles, cilesore te cilat ju ofrojne komoditetin e nevojshem per banim.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter te Tiranes, e qete dhe shume prane qendres se qytetit.
Gjendet vetem 10 min larg sheshit Skenderbej, prane Medresese, unazes se Vogel dhe pikave te tjera kyce. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Cmimi: 150'000 euro i diskutueshem Info: 06733 33381
  • : 0
  • : 0
 • 2892 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση