Quantcast

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2, Πώληση

€ 139.790,00
 • 2118.9 μ
RF144083
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Rruga Artan Lenja
0674032997
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
118.9 μ
Μέγεθος αυλής
118.9 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Καινούργιο
Μπάνια
2
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1+2 me Planimetri Perfekte me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te 2017 me punime nga me cilesoret, i pajisur me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te madh dhe kend kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje , me shume drite dhe zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat ne Tirane e cila e kthen kete prone ne ure lidhese me pikat kyce te qytetit dhe mungesa e ndertimeve me te tille cilesi vetem 7 minuta larg qendres i jep akoma me shume vlere apartamentit. Ne zone gjenden te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, universitete, kopshte, supermarkete, banka, bare, restorante, linja transporti publik etj. Bashke me apartamentin egziston mundesia e blerjes se nje posti parkimi qe ndodhet ne katin -2 te pallatit i aksesueshem lehtesisht nga ashensori me cmim shum te mire per vetem 12000 Euro. Apartamenti disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekore.
  • : 0
  • : 0
 • 402 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση