Quantcast

SHITET 2+1 ME HIPOTEK...PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK, Πώληση

€ 105.000,00
 • 115 μ
RF163716
Τοποθεσία
Διεύθυνση
kopshti zologjik, liqeni
0694273672
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
SHITET 2+1 ME HIPOTEK...PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
115 μ
Μέγεθος αυλής
115 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Tek Liqeni, mbrapa Gambero Roso (prane kopshtit zologjik)...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 115 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ka orjentim perfekt, punime cilesore dhe ndodhet ne katin e 4 me ashensor (te nje pallati 5 katesh).Shitet per 105,000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
  • : 0
  • : 0
 • 1112 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση