Quantcast

Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 55000 euro,, Πώληση

€ 55.000,00
 • 167 μ
RF156665
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Vasil Shanto
0693741078
Τίτλος
Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 55000 euro,
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
67 μ
Μέγεθος αυλής
67 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Shitet | Apartament 1+1, 67m2, 55000 euro, me hipoteke ne Vasil Shanto ! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona i ka te gjitha facilitet e duhura. Per nje vizite ne prone kontaktoni Aniten: +355 0693741078
  • : 0
  • : 0
 • 249 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση