Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit , Πώληση

€ 45.000,00
 • 164,5 μ
RF210049
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Διεύθυνση
Laprake, Rruga Lord Bajron
0696092993
Τίτλος
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit
Ακίνητο για
Πώληση
€ 697,00
Τετραγωνικά μέτρα
64,5 μ
Μέγεθος αυλής
64,5 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Shitet apartament 1+1 ne Laprake, pranë Ferlutit në rrugën “Pandi Dardha” pranë Kupolës.
Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 64.5 m2 neto dhe ndodhet në katin e 4- tërt të një pallati ekzistues, kati I parafundit.
Është I organizuar nga një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi të bollshme, korridor I madh dhe një tualet I cili është rikonstruktuar I gjithi.
Apartamenti ka shumë dritë sepse orientohet I gjithi nga jugu.
Është I mobiluar dhe ka hapësira shumë të bollshme.
Disponon certifikate pronesie
Cmimi okazion 45000 euro
  • : 0
  • : 0
 • 24 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση