Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KATIN E 3 NE RR. KRYESORE

4.600.000,00
RF132081
Τοποθεσία
Διεύθυνση
NE RRUGE KRYESORE (PALLAT I SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI)
0689014553
Τίτλος
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KATIN E 3 NE RR. KRYESORE
Μέγεθος αυλής
70 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGE KRYESORE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR PARA DY VJETESH. FASADA E PALLATIT ESHTE SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI. HYRJA ESHTE SHTRUAR E GJITHA ME PLLAKA CILESORE; I JANE VENDOSUR DYER DHE DRITARE TE REJA; I ESHTE RIBERE RRJET I RI ELEKTRIK; I ESHTE VENDOSUR DEPOZITE 1000 LITROSHE ME POMPE UJI BRENDA NE TUALET; I ESHTE VENDOSUR DERE E BLINDUAR. APARTAMENTI KA SALLON+GUZHINE, 2 DHOMA GJUMI TE BOLLSHME, 1 TUALET SI DHE NJE DEPO. SHITET 4.6 MILJON LEKE TE REJA (çmim pak i diskutueshem por qe justifikon me se miri cilesine e apartamentit). PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
  • : 0
  • : 0
 • 5585 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση