Quantcast

SUPER OKAZION I LIMITUAR NE KOHE...SHITET 2+1, Πώληση

€ 56.000,00
 • 100 μ
RF394541
Τοποθεσία
Διεύθυνση
tek kompleksi tirana golden park perballe me spitalin amerikan
0694273672
Τίτλος
SUPER OKAZION I LIMITUAR NE KOHE...SHITET 2+1
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
100 μ
Μέγεθος αυλής
100 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
SUPER OKAZION I LIMITUAR NE KOHE...! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI TIRANA GOLDEN PARK , PERBALLE SPITALIT AMERIKAN OSE FABRIKES SE BIRRES

Apartamenti ka siperfaqe prej 100 m2 i vendosur ne katin e 5 , nje objekt ne ndertim nga nje firme serioze me teknologjine e fundit ne fushen e ndertimit perfshire te gjitha sistemet e mundshme.Apartamenti ka punime super cilesore me nje planimetri te shkelqyer dhe orjentim perfekt.Shitet vetem per 560 euro/m2 ( nga 650 euro/m2 ) ne total 56.000 euro me likujdim totalisht ne dore (i padiskutueshem cmimi)


Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
  • : 0
  • : 0
 • 971 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση