TEK KOMPLEKSI TOWER BRIDGE 1 SHITET APARTAMENT 1+1, Πώληση

€ 55.000,00
 • 162 μ
RF269527
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga e Dibres
0694050023
Τίτλος
TEK KOMPLEKSI TOWER BRIDGE 1 SHITET APARTAMENT 1+1
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
62 μ
Μέγεθος αυλής
62 μ
Όχι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Ne rrugen e Dibres, tek kompleksi Tower Bridge I, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.07m2. Ndodhet te katin e trete teknik te pallatit te ndertuar ne vitin 2012, me cilesi te mire ndertimi, me sistem kapote, sistem qendror, administrim te mire dhe me dy kate nen toke qe sherbejne si parking. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Orientohet nga Lindja, me pamje nga brenda kompleksit duke evituar keshtu zhurmat qe mund te vijne nga rruga kryesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi ofron te gjithe facilitetet, si shkolle, universitet, spital, farmaci, etj. Disponon Certifikate Pronesie. Per me teper informacion ose vizite ne prone mund te me kontaktoni ne 0694050023 !
  • : 0
  • : 0
 • 127 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση