Quantcast

Vile Dhermi Green Coast, Πώληση

€ 310.000,00
 • 1145 μ
RF117719
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Vlores
Διεύθυνση
Dhermi
0686511111
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Vile Dhermi Green Coast
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
145 μ
Μέγεθος αυλής
145 μ
Όχι
Εταιρικό
Κατάσταση
Καινούργιο
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Ναι
Όχι
Κατασκευάστηκε
2019
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
{|al|}Shitet vilë 2 katëshe në Green Coast Resort, Dhermi.
Vila disponon një sipërfaqe prej 145.4 m2 ndertim, 4 m2 verandë, 245.4 m2 parcelë.
Organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon.
Green Coast Resort, një investim i rrallë në Shqipëri dhe një projekt elegant që i shtohet Mesdheut, është ndërtuar në mënyrë strategjike në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Vlorës.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
  • : 0
  • : 0
 • 211 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση