Quantcast

Super apartament tek Port View!

RF240588
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Lagja 17, Durres, Kryqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
0696011381
Τίτλος
Super apartament tek Port View!
Μέγεθος αυλής
132 μ
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet ne kompleksin me te mire qe po ndertohet ne qytetin e Durresit, me orientim nga jugu dhe lindja. Ka një siperfaqe prej 132.2 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me vetrate xhami me pamje nga deti. Ambjent i gatimit eshte i vecuar dhe i ajrosur. Apartamenti ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni me pamje nga deti eshte ne formen e lozhes, i mbyllur e aksesohet nga dhoma e ndenjes dhe kuzhina. Dhoma matrimoniale me siperfaqe 30 m² ka tualet dhe garderobe te brendshme. Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje depo te vogel ne koridor per te ruajtur gjerat qe i perdorni rralle, qe te shmangni rremujejhgn ne shtepine tuaj. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
  • : 5
  • : 1
 • 2192 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση