Quantcast

Ambient zyre me qira tek Garda, Ενοικίαση

€ 1.200,00
 • 2
RF189345
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
rruga Ibrahim Rugova, Garda
0696092993
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Ambient zyre me qira tek Garda
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Τετραγωνικά μέτρα
145 μ
Μέγεθος αυλής
145 μ
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
Μπάνια
2
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Όχι
Περιγραφή
Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr.“Ibrahim Rugova” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 145m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi ekzistues, buzë rrugës “Ibrahim rugova”, pranë Gardës ë Republikës së Shqipërisë. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambjenti është i ndarë në tre salla, një magazinë, dy tualete, verandë dhe recepsioni në korridorin e hyrjes.
Çmimi 1200 euro/muaj përfshirë dhe taksat

https://www.eliteproperties.al/property/3130/ambient-zyre-me-qira-n%C3%AB-zon%C3%ABn-e-ish-bllokut-n%C3%AB-rr-ibrahim-rugova?type=To%20rent
  • : 0
  • : 0
 • 277 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση