Quantcast

Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua, Ενοικίαση

€ 550,00
 • 1
RF120083
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Διεύθυνση
Tek Lulishtja te Komuna e Parisit
0694370227
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Τετραγωνικά μέτρα
100 μ
Μέγεθος αυλής
100 μ
Μπάνια
1
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Ναι
Περιγραφή
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/muaj!
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese si qendër estetike/dermatologjike, klinikë dentare, laborator analizash, pastrim kimik, palestër dhe zyra me fuksione te tjera.
Ndodhet në katin e parë banim, në brendësi të lulishtes së Komunës së Parisit dhe shumë pranë Klinikës Europiane të Syve.
Organizimi i brendshëm është konceptuar si një klinikë mjeksore dhe i gjithë ambjenti përbëhet nga holli pritës me recepsion, 3 dhoma mjekësh me hapësira të bollshme, një ambjent për laborator analizash dhe një tualet. Gjithashtu janë parashikuar instalime elektrike të posatshme për këtë tipologji aktiviteti dhe furnizimi me linjë elektrike 3-fazore.

Kontaktoni në: ☎️ 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
  • : 0
  • : 0
 • 241 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση