Quantcast

Rast per Investim: Amb Biznesi (Rr. e Durresit)

€ 39.550,00
 • 1
RF185610
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga e Durresit
0692238499
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Rast per Investim: Amb Biznesi (Rr. e Durresit)
Εμπορικά ακίνητα
Τετραγωνικά μέτρα
40 μ
Μέγεθος αυλής
45 μ
Μπάνια
1
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Ναι
Περιγραφή
Dyqan i konvertueshem ne Dupleks Garsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , Lulishtja para hyrjes)

Siperfaqja kur te konvertohet ne Dupleks

40- 48 m2 Neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes)
Total : 45- 52 m2

Lartesia eshte 4.9 m

Me Tualet

Dyqani ka lartesi 5 shkalle nga toka, dhe pallati eshte i ri shume cilesor,

Punimet e shkalleve kane te bera me mermer!

Lagja eshte perfekte ne vendodhje, tek Rruga e Ambasadave ( Ngjitur),
Midis Rruges se durresit dhe rruges se kavajes,
, eshte shume qetesi, dhe me gjithashtu shtepi private dhe vila ne lagje!

Eshte rast ideal per ta blere per investim per qera afatgjate, apo per Airbnb!


Cmimi: 39,550 Euro

( Mundesi per tu blere dhe 1 post parkimi i hapur me cmim 15 000 euro)

Tel ose Whatsapp: 0692238499
  • : 0
  • : 0
 • 79 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση