Quantcast

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISH

€ 200.000,00
 • 1
RF196705
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Fierit
Level 2
Lushnje
Διεύθυνση
xhevdet nepravishta
0697032244
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISH
Εμπορικά ακίνητα
Τετραγωνικά μέτρα
1 μ
Μέγεθος αυλής
43052 μ
€ 1,00
Μπάνια
1
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Shitet ambient biznesi në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje.
Ambienti ka sipërfaqe 430.52 m² dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme.
Ka lokacion të favorshëm buzë rrugës Shëtitorja e Stadiumit.
Shitet me çmimin prej 200 000 €/Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: 069 703 2244
  • : 0
  • : 0
 • 46 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση