Quantcast

SHITET DYQAN NË LAÇ

€ 40.000,00
 • 1
RF108619
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Lezhes
Διεύθυνση
lagjja 2, Lac
0692048884
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
SHITET DYQAN NË LAÇ
Τετραγωνικά μέτρα
54 μ
Μέγεθος αυλής
54 μ
Μπάνια
1
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Shitet dyqan në Laç.Sipërfaqe 53.7 m2.Prona ndodhet tek lagjja 2.Mund të shfrytëzohet si farmaci, klinikë, zyrë, parukeri, dyqan etj.Para dhe mbrapa saj ka hapësirë të mjaftueshme për ta përdorur edhe me tavolina nëse bëhet lokal.Çmimi është 40000 € / total.Për më shumë informacion na kontaktoni: 0692048884.
  • : 0
  • : 0
 • 63 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση