Quantcast

Shitet Njesi Biznesi ne Katin 0, Katin -1dhe +1

€ 2.457.400,00
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
0684794005
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Shitet Njesi Biznesi ne Katin 0, Katin -1dhe +1
Εμπορικά ακίνητα
Τετραγωνικά μέτρα
1100 μ
Μέγεθος αυλής
1000 μ
Κατάσταση
Καινούργιο
Γκαράζ
Ναι
Όχι
Ναι
Περιγραφή
Shitet njesi biznesi tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes.Njesia perbehet ne tre ambjente ose 3 kate qe pefshihet kati -1,0 dhe kati i pare.godina ka 24 Kate.Objekti eshte ne proces hipotekimi.Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore.Njesia organizohet si me poshte:

Kati 0:

Siperfaqja e njesie kati (0): 175.4M²

Siperfaqja e perbashket:93.2M²

Verande:202M²
Cmimi kati (0):1.235.560€

Siperfaqe totale Kai (0) eshte:470.6M²

Kati 1:

Siperfaqja e njesie kati (1): 130.4M²

Siperfaqja e perbashket:61M²

Siperfaqja e Gjelber: 3M²

Siperfaqe totale Kai(1):197.4
Cmimi kati (1):699.840€

Kati -1:

Siperfaqja e njesise kati (-1):435M²
Cmimi kati (-1):522.000€

SIPERFAQJA TOTALE E NJESISE ESHTE 1100M² CMIMI NE TOTAL:2.457.400€

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!!!
  • : 0
  • : 0
 • 53 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση