Quantcast

Apartament Modern me qera ditore tek rr.Kavajes

4.500,00
 • 170 μ
RF527072
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Διεύθυνση
Rruga Kavajes
00355693588271
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Apartament Modern me qera ditore tek rr.Kavajes
4.500,00
Μέγεθος αυλής
75 μ
Τετραγωνικά μέτρα
70 μ
Μπάνια
1
Αριθμός ορόφων
2
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Shtepia ndodhet ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, ne rrugen e Kavajes prane rruges se Ambasadave perballe me kishen katolike . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne nje lagje mjaft te qete . Apartamenti ofron kushte mjaft komode .Ai ka nje ambjent modern ndejtje ,nje dhome gjumi dhe nje banjo.Apartamenti ofron akomodim per 4 persona .
Prane apartamentit ndodhen supermarkete , bare restorante dhe sherbime te tjera .
Apartamenti ka nje pozicion mjaft strategjik pasi ndodhet 400 metra larg nga qendra e Tiranes dhe ne cdo atraksion te qytetit mund te shkohet ne kembe .
Ne rrugen e Kavajes ka mjete transporti si Taxi ose linje autobusi.
Kontakt : +355693588271
Mund te shkruani dhe ne whatsapp, viber, telegram etc
11:30 am
12:00 pm
  • : 4.5
  • : 75
 • 48298 Προβολές
 • 1
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *
Φορτώνει…
*
*
*
*

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση