Quantcast

SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE

€ 50.000,00
 • 13935 μ
RF296650
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Fierit
Level 2
Lushnje
Διεύθυνση
Krutje Lushnje
0697032241
Τίτλος
SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE
Τετραγωνικά μέτρα
13935 μ
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Shitet tokë are tek kompleksi Joti në autostradën Lushnje-Fier me sipërfaqe 13 935 m². Toka pozicionohet pranë autostradës Lushnje-Fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për informacione më të detajuara ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2241
  • : 0
  • : 0
 • 97 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση