Quantcast

AS-Tenda

RF427720
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Rruga Ferit Xhajko
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
AS-Tenda
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
AS-Tenda.
Nje nder kompanit me te vjetra ne treg per punime tenda, qepena, grila.
Serioziteti, cilesia dhe korrektesia ndaj klientit, eshte ajo qe ne na karakterizon dhe
na ka bere te jemi ne kete treg per nje kohe kaq te gjate.
Sherbimet cilesore me mjetet me te mira per montimin e tendave dhe realizimi ne kohe te shkurter.
Synimi jone, te ecim me te njejtin hap te kerkeses.

Sherbimet tona:

Tenda dielli,
1 Tenda per shtepi
2 Tenda per biznese
a)Tenda druri
b)Tenda bracio
c)Tenda capotino

Qepena.
1 Qepena manual
2 Qepena elektrik

Grila.
1 Grila veneciane
2 Grila vertikale


Ofrohet dhe sherbimi i mirembajtjeve te tendave qepenave, si dhe montimi ose cmontimi i tyre.
  • : 5
  • : 3
 • 6408 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση