Quantcast

Apartament per pushime ne Himare!!, Bulevardi kryesore, Himare

RF486016
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Bulevardi kryesore, Himare
0698647668
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Apartament per pushime ne Himare!!
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Apartament per pushimet tuaja verore, ne Bulevardin Kryesor, ne Himare.
Apartamenti ka 2 dhoma me krevat cift dhe tek, te pajisura me kondicioner, frigorifer dhe tv. Ka nje verande te madhe, me nje pamje fanatastike nga deti.
Kapaciteti i apartamentit eshte deri ne 8 persona.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668.
  • : 0
  • : 0
 • 5389 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση