Quantcast

Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!, Prane Hotel Rapo, Potam, Himare

RF157249
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Prane Hotel Rapo, Potam, Himare
0698647668
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Dhoma pushimi dhe Garsonier ne Potam, Himare!!
Ne nje zone te qete, jo shume larg bregdetit, me te gjitha kushtet e nevojshme per te ju siguruar pushime sa me te qeta dhe komode.
Dhomat kane nje kapacitet prej 5 persona. Cmimi eshte 70mije leke.
Garsonierat kane nje kapacitet prej 3 persona. Cmimi eshte 45mije leke.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0698647668
  • : 1.9
  • : 7
 • 13683 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση